تاریخ خبر: ۰۴ مرد ۱۳۹۵
مدیرانی که با برنامه‌های اقتصادی لرستان همراه نباشند برکنار خواهند شد

مدیرانی که با برنامه‌های اقتصادی لرستان همراه نباشند برکنار خواهند شد

مدیرانی که با برنامه‌های اقتصادی لرستان همراه نباشند برکنار خواهند شد

استاندار لرستان گفت: ستاد تسهیل تولید پیشرو اقتصاد مقاومتی است.

به گزارش پایگاه خبری یافته، هوشنگ بازوند در جلسه ستاد تسهیل تولید استان که در شهرک صنعتی شماره ۲ خرم‌آباد برگزار شد، اظهار کرد: از این پس جلسه ستاد تسهیل لرستان در شهرک‌های صنعتی تشکیل خواهد شد.

وی با بیان اینکه از این پس شنبه‌ها و چهارشنبه‌ها ستاد تسهیل را برگزار خواهیم کرد، بیان کرد: در این جلسه بانک‌ها و مدیرانی که شخصاً حضور نمی‌یابند، به مدیر آن دستگاه تذکر جدی داده خواهد شد.

استاندار ادامه داد: اگر مدیر دستگاه یا بانک‌ها شخصاً پای مباحث اقتصادی استان نباشند، تذکر خواهند گرفت و ادامه این روند منجر به برکناری وی خواهد شد.

بازوند اضافه کرد: مشکلات واحدهای صنعتی با پیگیری مدیران ذی‌ربط می‌بایست تا جایی که در استان قابل حل هستند همین جا حل شوند و گرنه مسائل به مراجع ذی‌ربط و ستاد مرکزی تسهیل تولید در تهران منعکس خواهد شد.

وی با تأکید بر اینکه اختیارات حل مشکلات می‌بایست به استان تفویض شود، گفت: امروز ۶ کارخانه استان مورد بازدید قرار گرفت و برای رفع مشکلات آن‌ها تصمیمات لازم اتخاذ شد.

مدیر ارشد لرستان تأکید کرد: در اقتصاد مقاومتی، هدف ما فعال شدن کارخانجات راکد و نیمه راکد است و بانک‌ها می‌بایست در این زمینه نهایت همکاری را داشته باشند.

استاندار با بیان لزوم حمایت از تولیدات استان گفت: تمامی دستگاه‌های استان می‌بایست ملزم شوند که از تولیدات با کیفیت استان استفاده کنند و دلیلی ندارد با وجود محصولات مناسب در استان از تولیدات جاهای دیگر استفاده کنیم.

بازوند با اشاره به انحرافاتی که در بحث بنگاه‌های زودبازده به وجود آمد، گفت: برنامه‌های اقتصاد مقاومتی در عین حالی که باید برای سرمایه‌گذاران فرصت باشد، می‌بایست برای سود جویان و سرمایه برداران نیز تهدید بوده و با این افراد فرصت‌طلب برخورد شود.

 

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image اقتصاد IMG13000733

یک دیدگاه