تاریخ خبر: ۱۰ آذر ۱۳۹۴
مسئول ورزش بانوان لرستان: درد دل ومشکلات ورزش بانوان لرستان  به گوش مسئولین وزارت ورزش رسید

مسئول ورزش بانوان لرستان: درد دل ومشکلات ورزش بانوان لرستان به گوش مسئولین وزارت ورزش رسید

مسئول ورزش بانوان لرستان از حضور خود در نشست هم اندیشی معاون امورورزش بانوان کشور خبرداد و برگزاری این نشست را یک اتفاق خوب درورزش بانوان کشور دانست وگفت: این نشست طی روزهای ۱۷ تا ۱۹ در هتل المپیک مجموعه ورزشی آزادی برگزارشد که مشکلات را در قالب دو کمیته ورزشی ، قهرمانی و آمایشی تدارک دیدیم و از طریق نماینده مشکلات اصلی را بیان نمودیم.
خانم محمدزاده افزود : بالاخره به هرطریقی که بود مشکلات و درد دل مسئولین ورزش بانوان استان به گوش مسئول بانوان ورزش وزارت رسید که امیدوارم این نشست نقطه عطفی درتغییر ورزش بانوان استان باشد.
وی عنوان داشت : دراین نشست سوالات و دغدغه های مسئولین امورورزش بانوان استان ها مطرح و از سوی معاون امور ورزش زنان پاسخ داده شد.
گوشه ای از سخنان معاون امور ورزش بانوان وزارت ورزش
دراین در نشست هم اندیشی معاون امور ورزش بانوان وزارت ورزش وجوانان در جلسه ای اختصاصی با مسئولین ورزش بانوان استان های سراسرکشور، با بیان این که فعالیت مسئولین در ستاد، برگرفته از انگیزه مدیران ورزشی استان ها است، افزود: متولیان امور ورزش زنان جایگاه ارزنده ای دارند چرا که بدون چشم داشت وبا کمترین توقع کارهای بزرگی در کشور انجام می دهند.
رباب شهریان در ادامه موضوعاتی نظیر اعتیاد، پست های بلاتصدی در مجموعه ورزش و جوانان کشور، ماده ۸۸ و وضعیت سالن های مورد استفاده بانوان در استان ها و شهرستان ها را از جمله دغدغه های مسئولین ورزش بانوان دانست که می توانند در این نشست هم اندیشی در خصوص آن بحث و تبادل نظر کنند.
وی همچنین با تاکید به توسعه ورزش درهمه حوزه ها، گفت: وزارتخانه با رایزنی هایی که با معاونت امور زنان ریاست جمهوری دارد در پی ایجاد بستر قانونی به منظور افزایش فعالیت های بدنی زنان شاغل است.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

2043939 image 4_710539855938977813 خیبر

یک دیدگاه