تاریخ خبر: ۱۰ آذر ۱۳۹۴

داد کمالوند هم به نحوه قضاوت داوران فوتبال ایران درآمد!

یکی ازکم شانس ترین مربیان لیگ برترفوتبال باشگاه های ایران فراز کمالوند سرمربی اهل لرستان گسترش فولاد تبریزاست که بارها وبه دفعات تیمش در عین ناباوری ودرحالیکه از حریفان هم سرتربوده فدای قضاوت نادرست داوران شده وامتیازات زیادی رااینچنین ازدست داده است یکی از این کم شانسی ها درهفته دوازدهم لیگ برتردرمقابل تیم استقلال خوزستان رقم خورد و بازهم شاهد ناعدالتی داوربازی علیه این تیم تبریزی بودیم وقاضی میدان به ناحق یک ضربه پنالتی که حکم ۳امتیاز برای تیم جنوبی کشورمان را داشت به سوت تیم استقلال اعلام کردکه باید گفت داوربازی با پنبه سرتیم فراز را برید و..
دراین رابطه فراز کمالوند که ازداوران فوتبال ایران دل پری دارد گفت : متاسفانه همانطور که پیش بینی می کردیم در بازی استقلال خوزستان هم از قسمت داوری ضربه خوردیم.
وی ادامه داد : ما به دلیل اینکه پیش بینی این موضوع را می کردیم از دبیر کل فدراسیون و کمیته داوران خواهش کرده بودیم و به آنها نامه زده بودیم که در انتخاب داور این بازی دقت کنند اما دوستان داوری را گذاشتند که در طول یک ماه و نیم اخیر دو بار محروم شده بود.
سرمربی تیم گسترش فولاد تبریز ادامه داد: آقای زرگر قاضی این میدان به دلیل نوع قضاوتش در بازی استقلال و راه آهن و تراکتور سازی و ذوب آهن، دو بار محروم شد، وی در این بازی به دلیل اینکه پای بازیکن حریف روی توپ رفت و زمین خورد بر علیه ما یک پنالتی اعلام کرد و با همان توپ ما بازی را باختیم. دربازی فصل قبل مان با همین تیم و در تبریز هم داور آن بازی آقای پیام حیدری یک پنالتی به نفع ما و یک اخراج به ضرر حریف را نگرفت و در آن بازی هم ما نقره داغ شده بودیم.
کمالوند خاطرنشان کرد: نمی دانم چه اتفاقی قرار است بیفتد اما از کمیته داوران می خواهیم حق را به حق دار بدهد، ما تنها تیمی هستیم که در این قسمت بیشترین ضربه را خوردیم، در دوازده بازی قبلی در شش بازی ما از داوری ضربه خوردیم، اتفاقات و مشکلاتی که بنابر اظهار کارشناسان کاملا اثبات شده است همیشه هم سعی کردیم اعتراضی نکنیم وتصمیم ها را قبول کنیم، تاکنون کسی از روی نیمکت ما اخراج نشده و یا بازیکنی به قاضی میدان توهین نکرده است.
وی بابیان این نکته که همانطور که دربرنامه ورزشی عسگری کارشناس داوری اعلام کرد که پنالتی گرفته شده علیه ما به ناحق بوده وموقعیت خوزستانی ها اصلاپنالتی نبود عنوان داشت: فقط می توانم بگویم متاسفم که تیم هایی مانند گسترش فولاد که این همه هزینه می کنند و به صورت خصوصی اداره می شوند تا درخدمت ورزش وجوانان یک استان باشند در نهایت اینطور حق شان ناحق می شود.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

خیبر 82128081-70824918 139504201530558388104124 image

یک دیدگاه