تاریخ خبر: ۱۷ آذر ۱۳۹۴
تهدید شرکت برق لرستان قطع اشتراک مشتریان بدحساب وبدهکار

تهدید شرکت برق لرستان قطع اشتراک مشتریان بدحساب وبدهکار

اطلاع رسانی بامدادلرستان
بمنظور تامین منابع مالی مورد نیاز شرکت درصورت عدم وصول مطالبات معوقه انشعابات مشترکین بدهکار قطع خواهد شد.
براساس گزارش روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق استان لرستان ،مدیرعامل این شرکت اظهار داشت:با برگزاری ۱۱ جلسه کمیته وصول مطالبات به تعداد ۱۳۰ نفر ساعت در شهرستانها و با هدف گذاری برای هریک از مدیریتهای برق شهرستانهای تابعه اقدام به برنامه ریزی در راستای هدف وصول مطالبات نمودند.
محمد بحرینی با اشاره به برنامه ریزی های صورت گرفته دراین خصوص تصریح کرد با وصول ۱۰۰ درصدی از مصرف جاری مشترکین ،حداقل بطور متوسط ۲۰درصد از معوقات مانده ی مطالبات بهای برق از مشترکین وصول شود .
وی افزود : این مهم زمانی تحقق می یابدکه مشترکین با پرداخت بدهیهای معوقه خود ما را در رسیدن به این هدف یاری نمایند .
بحرینی با تاکیدبر تامین منابع مالی مورد نیاز جهت اجرای طرحها و پروژه های مربوط به کیفیت بخشی به خدمات قابل ارائه به مشترکین ،درصورت عدم وصول مطالبات معوقه ، انشعابات مشترکین بدهکار قطع خواهد شد.
مسئول برق استان در رابطه با چگونگی برخورد با مشترکین بدهکار بیان داشت :
اکیپ های قطع برق به محل مراجعه و در صورت عدم پرداخت بدهکاری، انشعاب برق مربوطه قطع و هزینه ی قطع و وصل مجدد بعهده مشترک بوده که ملزم به پراخت آن بوده و می بایست در در وجه شرکت توزیع برق لرستان در شهرستانهای محل سکونت پرداخت شود .
محمد بحرینی در پایان ضمن اعلام آمادگی این شرکت برای همکاری با مشترکین تصریح کرد :مشترکین بدهکار می توانند با پرداخت به موقع قبوض برق مصرفی ضمن جلوگیری از قطع برق شاهد ارائه خدمات مطلوب ومطمئن در این زمینه باشند وشرکت توزیع از هیچ گونه کوششی جهت پایداری شبکه و مساعدت در امر تقسیط بدهی های کلان دریغ نخواهد نمود.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image image بازوند

یک دیدگاه