تاریخ خبر: ۱۷ آذر ۱۳۹۴
در روند انتخابات به هیچ عنوان اجازه قانون شکنی داده نمی شود

در روند انتخابات به هیچ عنوان اجازه قانون شکنی داده نمی شود

اطلاع رسانی بامداد لرستان:
معاون سیاسی استاندار و رئیس ستاد انتخابات استان گفت : فرمانداران استان درآمادگی کامل برای برگزاری انتخابات هستند و در روند انتخابات به هیچ عنوان اجازه قانون شکنی داده نمی شود.
به گزارش بامداد لرستان و به نقل از روابط عمومی استانداری لرستان سید سعید شاهرخی در جلسه ستاد انتخابات استان لرستان افزود: فرمانداران استان درصف اول برگزاری انتخابات هستند و باید مورد حمایت قرار گیرند.
شاهرخی تصریح کرد: فرمانداران استان مقدمات کار را فراهم کرده اند و مشکل خاصی تاکنون نداشته ایم و همه باید در مسیر قانون حرکت کنیم.
رئیس ستاد انتخابات استان لرستان بیان داشت: تلاش ما این است فضای نشاط سیاسی استان تقویت شود و در این راستا از سخنرانیهایی دارای مجوز قانونی حمایت می کنیم.
شاهرخی بیان داشت: بخش عمده ی مراحل برگزاری انتخابات استان به صورت رایانه ای است و تلاش ما این است که کمبودهای سخت افزاری که در این رابطه داریم را در اسرع وقت مرتفع نماییم.
رئیس ستاد انتخابات استان لرستان تشریح کرد: فرمانداران تمامی فعالیتهای گروه های سیاسی را رصد می کنند و همه کوشش می کنند نشاط سیاسی دراستان تقویت شود و خوشبختانه تاکنون نیز مشکل خاصی نداشته ایم».
رییس ستاد انتخابات استان لرستان با بیان اهمیت حضور مجریان و برگزار کنندگان انتخابات در دوره های آموزشی گفت: همایش توجیحی اعضا ستادهای انتخابات استانهای غرب کشور در همدان دوره اموزشی خوبی بود و کلیه اعضا ستاد میبایست اطلاعات و آگاهی لازم را برای برگزاری انتخابات ۷ اسفند فرا بگیرند.
معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان با بیان اینکه حضور با شکوه مردم در همه انتخابات ها برگ زرینی در تاریخ انقلاب اسلامی ایران بوده است،گفت: صیانت از هر برگ رای مردم صیانت از اقتدار و بزرگی نظام شکوهمند ایران اسلامی است و مردم با اطمینان از برگزاری سالم انتخابات، حماسه بزرگ دیگری را در ۷ اسفند رقم خواهند زد.
رییس ستاد انتخابات لرستان با بیان لزوم همکاری همه دستگاه های اجرایی برای برگزاری انتخابات، گفت: از ابتدای آذر ماه روند بازرسی و ارزیابی میدانی ستادهای انتخابات فرمانداری های استان آغاز شده است و فرمانداری هایی که مورد ارزیابی قرار گرفته اند از آمادگی خوبی برای برگزاری انتخابات برخوردارند.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image 82176256-70914975 image

یک دیدگاه