تاریخ خبر: ۱۷ آذر ۱۳۹۴
قدرت اسلام ناب  در پیاده‌روی اربعین حسینی به نمایش گذاشته می‌شود

قدرت اسلام ناب در پیاده‌روی اربعین حسینی به نمایش گذاشته می‌شود

نماینده ولی‌فقیه دراستان لرستان گفت: درپیاده‌روی اربعین حسینی قدرت اسلام ناب دربرابر اسلام آمریکایی، تکفیری ووهابی به نمایش گذاشته می‌شود.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید احمد میرعمادی درخطبه‌های این هفته نمازجمعه شهرستان خرم‌آباد، اظهارداشت: خداوند درآیه ۱۵۵ سوره نور پنج وعده خلافت مؤمنان برروی زمین، تبدیل‌شدن خوف وترس به امنیت کامل، جهانی‌شدن دین خدا، عبادت همه مردم به خدا، قائل نشدن شریک برای خدا، که این پنج وعده در زمان حکومت جهانی امام زمان (عج) عملی می‌شود.
وی به هفتم آذرماه روز نیروی دریایی اشاره کرد و افزود: حضور دلاورمردان نیروی دریایی در ۸ سال دفاع مقدس وآب‌های آزاد در مقابل دزدان دریایی برای حفظ منافع ایران سبب شده تا نیروی دریایی ایران یک نیروی سیاسی، بین‌المللی و مقتدر در دنیا باشد.
نماینده ولی‌فقیه درلرستان بابیان اینکه مناسبت دیگردهم آذرماه سالروزشهادت سید حسن مدرس است که به روزمجلس نام‌گذاری شده است، عنوان کرد: مجلس شورای اسلامی از جایگاه رفیعی برخوردار است.
وی با تأکید براینکه مسئله قانون‌گذاری، نظارت برمدیران ومسئولان اجرایی قوانین، مسئولیت بسیار سنگینی است، بیان کرد: درطول تاریخ مجلس برای دشمنان مهم بوده چراکه یکی از راه‌های نفوذ دشمن ورود به مجلس است تا بتوانند عناصرغرب‌گرای خود را به مجلس بفرستند و این عناصر مجلس را به دست بگیرند.
میرعمادی تصریح کرد: دراواخر امسال دورویداد بزرگ مهم سیاسی یعنی انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری را پیش روداریم که باید در این مسئله مهم مراقبت کنیم.
وی بابیان اینکه مجلس انقلابی، افراد دینی و انقلابی می‌خواهد، گفت: مجلس انقلابی افرادی مانند سید حسن مدرس می‌خواهد تا در برابر نفوذ دشمن و جریان‌های نفوذی ایستادگی کند بنابراین امسال در این راستا مسئولیت بسیار سنگینی داریم.
نماینده ولی‌فقیه در لرستان ضمن تسلیت اربعین حسینی، اظهار داشت: ۲۰ ماه صفر، روز اربعین حسینی است که در این روز خواندن زیارت اربعین مستحب است.
وی بابیان اینکه خیل عظیم و میلیونی از مردم به صورت پیاده‌روی به زیارت سید شهدا می‌روند افزود: امام صادق (ع) در حدیثی در مورد ثواب پیاده رفتن به زیارت حضرت سید شهدافرمودند: هرکسی پای به زیارت امام حسین (ع) برود خداوند متعال برای هر قدمی که برمی‌دارد یک حسنه می‌نویسد، یک گناه از او محو می‌کند و یک درجه مرتبه‌اش را بالا می‌برد.
میرعمادی خاطرنشان کرد: پیاده‌روی میلیونی زائران حسینی در روز اربعین نشانه ادامه دادن راه و آرمان امام حسین(ع)، اقتدار، ایستادگی در برابر ظلم، امنیت و اتحاد است.
وی با اشاره به اینکه قدرت اسلام درپیاده‌روی اربعین حسینی به نمایش گذاشته می‌شود، عنوان کرد: در پیاده‌روی اربعین پیروان اسلام ناب، قدرت اسلام را در برابراسلام آمریکایی، تکفیری و وهابی به نمایش می‌گذارند و می‌خواهند بگویند اسلام آمریکایی و تکفیری غلط است.
نماینده ولی‌فقیه در لرستان بابیان اینکه اسلام ناب، اسلام برادری، صلح، امنیت، عدالت است، بیان کرد: اسلام آمریکایی، اسلام زراندوزان، تجاوزگری و استکباری و اسلام تکفیری، اسلام خشونت، کشتن و قساوت است.
وی گفت: پیاده‌روی اربعین حسینی می‌خواهد اسلام ناب را به دنیا معرفی کند و بگوید که اسلام آمریکایی و تکفیری جایگاهی ندارند و باید به اسلام ناب که ریشه در قرآن و عترت دارد برگردند.
میرعمادی با اشاره به دیدار رئیس‌جمهور روسیه با مقام رهبری در هفته گذشته، اظهار داشت: این دیدار از اهمیت بین‌المللی و فوق‌العاده‌ای برخوردار بوده و اینکه رئیس‌جمهور روسیه بدون استقبال و تشریفات در دفتر مقام معظم رهبری حضور پیدا کرد مهم است.
وی بابیان اینکه رئیس‌جمهور روسیه در این دیدار با اشتیاق تمام صحبت‌های مقام معظم رهبری را گوش داد، افزود: در این دیدار رئیس‌جمهور روسیه یک هدیه ارزشمند قرآن کریم به مقام معظم رهبری هدیه داد که این نشان‌دهنده نفوذ و قدرت معنوی مقام معظم رهبری است.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

IMG_1662 image 51850t image

یک دیدگاه