تاریخ خبر: ۱۷ آذر ۱۳۹۴
جمشید مشایخی چه آرزویی دارد؟

جمشید مشایخی چه آرزویی دارد؟

جمشید مشایخی آرزو کرد: جوان‌هایی که درحوزه هنر مشغول فعالیت هستند به خواسته‌ها و آرزوهایشان برسند.
این بازیگر پیشکسوت سینمای ایران در گفت‌وگویی با خبرنگار سینمایی ایسنا، درباره اینکه آیا خود به آرزوهایش در حرفه بازیگری رسیده است یا نه، اظهار کرد: تاریخ هنر باید در این خصوص اظهارنظر کند و هر چه من بگویم شخصی است اما اگر ۲۰۰ سال هم عمر می‌کردم باز به کمال در رشته بازیگری نمی‌رسیدم و دست نیافتنی بود.
وی که سال‌روز تولدش را به تازگی پشت سرگذاشته است، ادامه داد: آدم که پیرمی‌شود باید به فکر جوان‌ها خصوصا جوان‌های نازنینی که در حوزه هنر هستند باشد و همچنین آرزو می‌کنم همه مردم ایران سلامت، خوشحال باشند و نارضایتی نداشته باشند.
مشایخی درباره فعالیت این روزهایش گفت: فعالیت خاصی ندارم. اخیرا پیشنهادی برای فیلم جدید بهمن فرمان‌آرا داشتم که هنوز سناریو‌ش آماده نشده است.
این بازیگر سینمای ایران در آستانه ۱۶ آذر ماه سالگرد تأسیس ایسنا با بیان اینکه همیشه شما معلم من بوده‌اید، اظهار کرد: همیشه کار من را ارزیابی کرده‌اید و راهنمایی‌های خوبی داشته‌اید. قلمی که در دست شما هست در دست حضرت حافظ، فردوسی بزرگ و مولانا بوده است و ارزش بسیاری دارد.
وی ادامه داد: سالگرد ایسنا را به همه عزیزانی که در این خبرگزاری بزرگ مشغول به فعالیت هستند تبریک می‌گویم. سال گذشته برپایی تولدم در ایسنا خاطرات بسیار ماندنی را برایم رقم زد.
به گزارش ایسنا، اخیرا کتابی با نام «حدیث پیر فرزانه» به عنوان پژوهشی منظوم در زندگی و آثار هنری استاد جمشید مشایخی توسط فرود شمخانی (شباهنگ) منتشر شده است.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image 139212251201462562354814 image

یک دیدگاه