تاریخ خبر: ۲۴ آذر ۱۳۹۴

بیمارستان مدنی خرم‎آباد به سی‎تی‎آنژیوی پیشرفته مجهز خواهد شد

مديربرنامه‎ريزي بودجه و پايش عملكرد دانشگاه علوم پزشكي لرستان گفت: بیمارستان مدنی خرم‎آباد به سی‎تی‎آنژیوی پیشرفته مجهز خواهد شد.
نبي‎اله تازنگ درجمع خبرنگاران، افزود: درراستاي ارتقای خدمات پاراكلينيكي به مردم لرستان و درقالب برون‎سپاري خدمات سلامت واستفاده ازظرفيت بخش خصوصي و شركاي سرمايه‎گذار، به‎زودي يك مركز سي‎تي اسكن مولتي اسلايس(MSCT) در محوطه بيمارستان شهيد مدني خرم‎آباد ايجاد خواهد شد.
وی اظهار کرد: این مركزسي تي اسكن كه به تجهيزات پيشرفته تصويربرداري مولتي اسلايس و سي تي آنژيو مجهز خواهد شد با سرمايه‎گذاري بخش خصوصي و اعتباري قريب به ۸۰ ميليارد ريال دایر خواهد شد.
این مسئول ادامه داد:تامين فضاي فيزيكي،تجهيزات پزشكي،نيروي انساني این سی‎تی‎آنژیو تماما برعهده سرمايه‎گذار است وخدمات تصويربرداري را با تعرفه‎هاي دولتي به مردم لرستان ارائه خواهد كرد. مديريت گردش مالي اين مركز نيز مستقل از دانشگاه است و توسط سرمايه‎گذار اداره خواهد شد.
مديربرنامه‎ريزي بودجه دانشگاه اين اقدام را از توفيقات ارزنده دانشگاه برشمرد و تصریح کرد: با توجه به به محدوديت منابع دولتي و نياز مبرم مردم، اين اقدام با هدف تعالي بخشيدن به كيفيت خدمات در دستور كار دانشگاه قرار گرفته است تا مردم با تعرفه دولتي از ظرفيت بخش خصوصي دريافت خدمت کنند.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

139212251201462562354814 استخ صنعت تجارت ومعدن

یک دیدگاه