تاریخ خبر: ۲۸ مهر ۱۳۹۴
منصوریان عذرخواهی سنگربان لرستانی تیمش رانپذیرفت!

منصوریان عذرخواهی سنگربان لرستانی تیمش رانپذیرفت!

آیا عقاب لرستان نیمکت نشین می شود

1761

دروازه بان لرستانی تیم نفت تهران که خود را یک استقلالی دوآتشه می داند وبدلیل بی تجربگی این موضوع را بارها در رسانه عنوان داشته است درروزبازی تیمش مقابل استقلال تهران علیرضا منصوریان سرمربی تیم نفت به وی استراحت داد و قصد داشت او را در لیست ۱۸ نفره تیمش قراردهد اما وقتی بیرانوند فهمید جزء نفرات اصلی تیمش نیست حاضرنشد گلر ذخیره راگرم کند. به همین خاطر منصوریان نام او را از لیست ۱۸ نفره تیمش خارج کرد و الان هم تا صدور رای کمیته انضباطی باشگاه به او اجازه حضور درتمرین را نمی دهد.
دروازبان ملی پوش تیم نفت تهران پس ازاینکه به اشتباه خودش پی برد بلا فاصله بخاطر رفتارش عذرخواهی کرد وعنوان داشت: بخاطر رفتارم دربازی با استقلال تهران از مدیریت، بازیکنان، کادر فنی بخصوص سرمربی تیم منصوریان عذر خواهی می کنم.
وی ادامه داد: آقای منصوریان در ۶سال گذشته خیلی برای من زحمت کشیده و امیدوارم که مرا را ببخشد.
سنگربان لرستانی تیم نفت افزود: من ازآقای منصوریان از طریق رسانه ها رسما عذرخواهی کردم وامیدوارم که من را ببخشد وهر تصمیمی که در مورد من بگیرد می پذیرم و هر زمان که صلاح بداند تا من به زمین بروم تمام تلاشم را برای موفقیت نفت خواهم کرد و… اماجالب اینجاست ازشانس بد بیرانوند در همین زمان کی روش سرمربی تیم ملی کشورمان وی رابه تیم ملی دعوت کرد تا آتش منصوریان رادوچندان تیزکند.
سوال اینجاست که بیرانوند چرا بایددست به چنین کاری بزند؟ که چنین به خواهش وتمنا بیفتد؟! اوکه دردوبازی اخیردر لیست ۱۸ نفره تیم نفت مقابل تیم های استقلال تهران و ذوب آهن اصفهان قرارنداشت با این روشی که درپی گرفته آرام آرام به یک دروازه بان نیمکت نشین تبدیل می شود زیرا درست در زمانی که منصوریان قصد داشت وی را تنبیه انضباطی کند کی روش وی را به تیم ملی دعوت کردوچه بسا درمقابل تیم عمان دردرون دروازه تیم ملی هم قراربگیرد. پس ازاینکه بیرانوند به تیم ملی دعوت شد منصوریان بی نهایت ناراحت شد. اومعتقد است کی روش در این برهه از زمان که دروازه بان تیمش خطای انضباطی کرده نباید او را به اردوی تیم ملی دعوت می کرد!
سرمربی تیم نفت تهران درآخرین اظهاراتش درمورد بیرانوند گفته است: او را دراختیارباشگاه قراردادیم ونمی‌خواهیم که آینده این دروازه بان را نابود کنیم،البته نمی‌خواهیم یک بیرانوند دیگر با این ادبیات به وجود بیاید و باید از بازیکنان‌مان محافظت کنیم، چون بیرانوند از۱۸ سالگی بازیکن ما بوده است.
بیرانوند درانتظاررای کمیته انضباطی باشگاه نفت
اما،به گزارش سایت رسمی باشگاه نفت تهران، حسین آل‌اسحاق درجلسه کمیته انضباطی علیرضا بیرانوند که ‌در محل باشگاه نفت برگزارشدگفت: جلسه را برگزارکردیم وکادرمدیریتی و کادرفنی گزارش خود را به ما تحویل دادند. سوابق انضباطی بیرانوند راهم بررسی کردیم وپس ازدعوت از اومسائل را مطرح کرده و دفاعیات و نظرات این بازیکن را هم شنیدیم.
وی ادامه داد: طبق روال باشگاه نفت سعی کردیم به دور از هیجانات رسانه‌ها این مشکل را با توجه به آئین‌نامه انضباطی باشگاه ومطابق با مقتضیات باشگاه بررسی و حکم لازم را صادر کرده و پس از صدور رأی اوایل هفته آینده این حکم را اعلام خواهیم کرد.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

82138314-70844615 pic-60215-1460818184 بازار

یک دیدگاه